Stojaki na ulotki z wieloma kieszeniami

26 grudnia, 2016

Jak zdobywać nowych klientów i jak utrzymywać przy sobie tych obecnych? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej firm. Staje się ono tym ważniejsze, im więcej na rynku pojawia się firm, działających w tej samej branży. Aby zachować dotychczasową pozycję na rynku, często należy korzystać z niestandardowych metod reklamy. Niektóre z nich mogą obejmować materiały drukowane, przez wielu uznawane za przeżytek. Tymczasem badania niezbicie dowodzą, że ulotki w dalszym ciągu są skuteczne w promocji firm. Jeśli zdecydujesz się na ich zamówienie w różnym formacie, możesz również wziąć pod uwagę to, aby wraz z ulotkami zamówić stojaki na ulotki. Jest ich naprawdę wiele na rynku i mogą się różnić od siebie wielością, budową, a także rodzajem materiału, który został użyty do produkcji.

 

Przedstawiamy dziś jedne z najskuteczniejszych na rynku stojaków, czyli stojaki na ulotki z wieloma kieszeniami. Tego rodzaju stojaki często można spotkać w modelach, które mogą pomieścić ulotki małe i duże. Kieszenie w takich stojakach mogą być wyprofilowane w sposób, gwarantujący pełne bezpieczeństwo umieszczonych w nich ulotek. Wysokie ścianki boczne sprawiają, że ulotki nie wypadną, a jednocześnie są łatwe do wyjęcia. Często takie stojaki mają konstrukcję delikatnie odchyloną do tyłu. Nie jest to przypadek, ale przemyślane działanie, aby środek ciężkości po obciążeniu ulotkami, znajdował się bardziej z tyłu.

 

Podstawa, jaką posiadają stojaki na ulotki również może być różna w zależności od modelu. Jeśli wybieramy stojaki na ulotki do postawienia na ziemi, powinna ona być stabilna, a jednocześnie zabezpieczona przez uszkodzeniami mechanicznymi, na przykład przez założenie specjalnych plastikowych stopek. Takie zabezpieczenia nie są nam potrzebne, jeśli wybieramy stojaki na ulotki przeznaczone do pomieszczeń zamkniętych. Wówczas można wybierać pomiędzy stojakami do postawienia na blacie lub podłodze. Nowością w ofercie wielu producentów są również stojaki, które wiesza się na ścianie lub w szklanych witrynach okiennych.