Stojaki reklamowe.

10 maja, 2017

Stojaki reklamowe z plexi to najpopularniejsza obecnie forma reklamy. Podstawową funkcją stojaków reklamowych poza klasyczna ekspozycją towaru jest przyganianie uwagi klienta. Możliwość wykorzystania stojaków jest nieograniczona. Mogą służyć one do ekspozycji folderów reklamowych, ulotek każdego formatu, prospektów, książek, broszurek, pocztówek, plakatów i wielu innych materiałów promocyjnych. Właściwie zbudowany stojak zaprezentuje nasze materiały promocyjne zdecydowanie lepiej niż położenie materiałów bezpośrednio na stole czy biurku, gdzie tworzą jedynie bałagan.

Ułożenie ulotek na stojaku z pleksi w oczach klienta staje się bardziej atrakcyjne, co może stanowić o wzięciu ulotki oraz zapoznaniu się z nią. Kształt oraz wzór stojaka na ulotki może być dobierana indywidualnie według własnego gustu, preferencji, potrzeb czy upodobania. Przeźroczysta pleksi użyta do wykonania stojaków pozwalają na natychmiastowe zauważanie rozpoznawalnych barw, logo czy znaków szczególnych firmy. Stojaki na ulotki wykonane z plexi to najnowsza linia odpowiadająca trendom rynkowym i oczekiwaniom klientów. Stojaki reklamowe mogą być wykonane również na specjalne zamówienie klienta.

Wykonywanie sprecyzowanych stojaków ekspozycyjnych pod indywidualne zamówienie może być również oznaczone logo czy nazwą firmy, jakiej ulotki i materiały promocyjne znajdą się na stojaku. Takie spersonalizowane stojaki z plexi będą od razu mówiły, o jaki produkt czy usługę chodzi, dzięki czemu potencjalny klient może właściwie wybrać daną ulotkę i zapoznać się z jej treścią.