Twoje biuro i stojaki plastikowe

27 sierpnia, 2017

Stojaki plastikowe są naturalnym elementem wyposażenia biura. Występują w wielu modelach i odmianach, dlatego w jednej firmie można znaleźć nawet kilkadziesiąt różnych stojaków. A jaka jest ich funkcja? Po co nam takie stojaki? Jak można je wykorzystywać? Najprościej mówiąc, stojaki plastikowe służą do utrzymania porządku. Denerwują cię ulotki walające się po stołach?

Dokumenty, które nie mogą znaleźć swojego miejsca i są przenoszone co rusz gdzie indzie? A może każdego dnia szukasz różnych kluczy, ponieważ również nie przypisano im miejsca, w które powinny być odkładane? Jeśli tak, to znaczy to że potrzebne ci są stojaki plastikowe.

 

Stojaki są różne. Te na dokumenty przybierają postać plastikowych kieszonek – kasetek. Ich wielkość jest różna, ale zawsze odpowiada zunifikowanym formatom drukarskim, takim jak A5 oraz A6. Wielu producentów dba również o to, aby ich stojaki plastikowe mogły ze sobą współpracować. Dzięki temu możliwe jest ich wzajemne łączenie, nakładanie na siebie lub tworzenie z nich większych i bardziej rozbudowanych konstrukcji. Zupełnie inną gamą są stojaki plastikowe przeznaczone do wieszania przedmiotów. Przykładem niech będą stojaki na klucze. Posiadają one specjalnie wysunięte haczyki, na których możemy powiesić wiele pęków kluczy. Również ich kształty i wielkości są różnorodne, zawsze jednak pomyślane tak, aby zapewnić wygodę użytkowania.

Z uwagi na fakt że stojaki wykonuje się z tworzywa sztucznego, nie są one ani kosztowne w produkcji, ani zakupie.