Nie tylko na chipsy i napoje – standy reklamowe

12 maja, 2018

Z czym najczęściej utożsamiamy standy reklamowe? Nie będzie zaskoczeniem, jeśli odpowiemy że z przekąskami i słodyczami. To logiczne że takie konstrukcje nie są przystosowane do ciężkich przedmiotów, ale doskonale radzą sobie z tego typu lekkimi przekąskami. Jednak nie tylko do tego celu zostały one stworzone. Dzięki temu, że standy reklamowe produkuje się z tektury, nie ma większych problemów aby mogły eksponować zupełnie inne produkty, niekoniecznie związane z branżą spożywczą.

 

Jednym z częstszych zastosowań takich standów jest sprzedaż i ekspozycja zabawek, a szczególnie maskotek. Są one również lekkie i bez trudu mogą się pomieścić na obszernych półkach standów. Podczas jednej z większej akcji promocyjnych pewnej sieci dyskontów, maskotki świeżaki właśnie na takich tekturowych standach były pokazywane klientom. Oprócz tego że jest to rozwiązanie bardzo wygodne i nie drogie w realizacji, to ponadto tektura jest przyjazna dla środowiska i nie potrzebne już standy mogą być łatwo i bezpiecznie utylizowane, bez ryzyka dla przyrody.

 

Zamów standy reklamowe dla swojego biznesu

 

Zastanawiasz się, czy również mógłbyś wykorzystać standy reklamowe w swojej firmie? To wielce prawdopodobne że tak – zależnie od tego, czym się zajmujesz. Jeśli produkujesz niewielkich rozmiarów przedmioty, które chcesz ciekawie promować i eksponować, to stojaki reklamowe są doskonałym wyborem. Znakomicie się nadają między innymi do prezentowania kolekcji odświeżaczy samochodowych, a czasami również produktów chemii samochodowej.

 

Jakie inne zastosowania dla standów reklamowych można zaoferować? Jeśli handlujesz materiałami biurowymi  i piśmienniczymi, to ich eksponowanie na standach również staje się bardzo łatwe i wygodne. Jeśli stand zostanie wykonany z grubej i wytrzymałej tektury, bez trudu można go wykorzystywać przez naprawdę długi czas, bez obawy o to że może się zniszczyć. Standy są również bardzo lekkie, a przez to łatwe w zmienianiu położenia w ramach ekspozycji.