Czy stojak na ulotki jest konieczny?

21 maja, 2018

O ulotkach napisano już setki artykułów i poradników. Nie ulega wątpliwościom że są najczęstszą, a zarazem najtańszą formą reklamowania produktów i usług. Jeśli zatem również ty z nich korzystasz i posiadasz swój sklep stacjonarny lub biuro, powinieneś zainwestować w stojak na ulotki. Dlaczego? Czy rzeczywiście jest ci on potrzebny? Możesz sobie myśleć że masz tak dużo innych wypadków, że nie ma potrzeby kupowania takich rzeczy, które tylko będą zajmowały miejsce w twojej firmie. Mamy nadzieję cię przekonać, że mogą jednak ci się przydać i z ich pomocą odniesiesz mały sukces.

 

Przed wszystkim stojak na ulotki pozwala zachować porządek i ład w twoich materiałach drukowanych. Jeśli do tej pory były ulotki przechowywane na stosie i na przykład ułożone na stoliku, to teraz mogą być elegancko i bardzo estetycznie umieszczone w stojaku, który zaprowadzi ład i pozwoli podzielić ulotki zależnie od rodzaju i przeznaczenia. To bardzo ważne szczególnie dla tych firm, które mają więcej niż jeden rodzaj ulotek – dotyczący np. każdego produktu z osobna.

 

Pamiętaj – stojaki na ulotki nie muszą mieć nudnego wyglądu

 

W dalszym ciągu nie jesteś przekonany co do tego, czy potrzebny ci jest stojak na ulotki? Spokojnie. Tego typu produkty przestają już być tylko przedmiotem wyłącznie funkcjonalnym, ale coraz częściej zaczynają również pełnić rolę dekoracji wnętrz. W tym celu uzyskują niestandardowe kształty i wielkości, tak aby przyciągać uwagę i zachęcać do sięgnięcia po ulotki. Ustawione w twoim biurze lub sklepie, mogą stać się jego prawdziwą ozdobą. Wysublimowaną, niebanalną i coraz częściej wykonaną z wysokiej jakości materiałów, jak drewno egzotyczne lub stal.

 

Jeżeli dysponujesz dużą wyobraźnią, możesz również postarać się o to, aby samodzielnie zaprojektować swój stojak na ulotki. Wydaje ci się że jego wykonanie może być kosztowne? Wcale nie. Jeśli wziąć pod uwagę popularność drukarek 3D oraz coraz niższe koszta wykonania pojedynczych zamówień, to wykonanie jednej sztuki samodzielnie zaprojektowanego stojaka jest jak najbardziej realne i nie zajmie dużo czasu.