Z czego produkuje się standy reklamowe

16 lutego, 2018

Postanowiłeś zakupić dla swojej firmy standy reklamowe? Masz teraz dylemat, bo nie wiesz na jaki model się zdecydować? Jeśli rozpoznałeś już temat to wiesz, że jest do wyboru bardzo duża oferta tego typu produktów.

Różnią się one wieloma rzeczami. Między innymi ceną. Jest ona wynikową materiałów, które zostały użyte do ich produkcji.

Z czego są zatem wykonane najtańsze standy reklamowe?

Nie będzie to zaskoczeniem, kiedy dowiemy się że do ich produkcji wykorzystuje się tworzywa sztuczne. Pozwalają one w łatwy sposób formować stojaki reklamowe w różne kształty oraz nadawać im rozmaite kolory. Dzięki temu nie zawsze jest konieczność wyklejania kolorowego tła. Reklama z komputerowo wycinanych folii może być klejona bezpośrednio na powierzchnię standów, które zapewniają odpowiednio dużą siłę trzymania.

Jeżeli natomiast poszukujesz produktu o wyższej jakości i wytrzymałości, musisz się liczyć z tym, że standy reklamowe będą miał wyższą cenę.

Z czego zatem są wykonane? Tutaj znajdziemy takie materiały jak metalowe rurki, a wypełnieniem jest blach. Stalowe standy reklamowe są na pewno ciężkie, a przez to odporne na podmuchy wiatru. Najczęściej nie ma potrzeby, aby dodatkowo zabezpieczać je przed przewróceniem, umieszczając na ich stopach betonowe płyty. Niestety mają również pewną wadę. Stal i metal jest wrażliwa na wilgoć. Z tego powodu należy dbać o to, aby standy reklamowe zawsze były prawidłowo chronione przez nią.

Konieczność ich regularnego malowania i usuwania powierzchniowej rdzy jest tym, czego nie znajdziemy w przypadku tańszych standów z tworzywa. Nasza osobista opinia jest jednak taka, że pomimo stosunkowo mało uciążliwej konserwacji, to właśnie metalowe standy są lepszym wyborem, który będzie nam służył przez długi czas. Pomimo że taki stojak jest droższy, to daje on również znacznie większe możliwości stworzenia ciekawej reklamy, która będzie przyciągała bardzo wielu nowych klientów do twojego sklepu, zapewniając ci większe zyski.