Standy reklamowe elementem systemu wystawienniczego

8 sierpnia, 2018

Systemy wystawiennicze to bardzo skuteczne narzędzie promocji, wykorzystywane w wielu firmach. Ścianki,  standy reklamowe i rollupy pozwalają w ciekawy sposób zaprezentować ofertę firmy oraz jej produkty czy usługi. Decydując się na systemy wystawiennicze, należy zdecydować o tym, z jakich elementów powinny się składać. Jeśli mają być używane głównie w siedzibie firmy, nie będzie tak istotna łatwość ich demontażu i niewielka waga. Natomiast jeśli systemy wystawiennicze zamawiamy głównie z myślą o targach, to koniecznie należy  brać pod uwagę szybki montaż i demontaż, a także łatwość transportu.

 

Uniwersalne standy reklamowe – niedrogie i trwałe

 

Jednym z ciekawszych elementów systemów wystawienniczych są standy reklamowe. Te proste konstrukcje oferują bardzo dużą powierzchnię reklamową, na której można zamocować plakat lub wydruk wielkoformatowy na folii samoprzylepnej. Standy promocyjne wykonywane są z różnych materiałów, ale najczęściej jest to tworzywo sztuczne oraz lekkie stopy metali. W zależności od tego, na jaki stand się zdecydujesz, grafika może być w nim wymienialna lub naklejona na stałe i wymagająca większego trudu w odklejeniu. Standy reklamowe z odginanymi ramkami wyposażone są w płytę przeźroczystej pleksi, pod którą umieszcza się wydruk, a całość zaciska zamykanymi ramkami. Polecamy to rozwiązanie wszystkim firmom, które często wymieniają materiały reklamowe.

 

Stand reklamowy nie musi być nudny. Swoją formą i kształtem mogą naśladować dzieła sztuki – tak jest w przypadku fantastycznie wykrzywionych standów, przeznaczonych pod wydruki wielkoformatowe na foliach samoprzylepnych. Są one droższe w zakupie, ale już swoim oryginalnym wyglądem przyciągają uwagę, mając znacznie większą siłę przekazu.

 

Gdzie kupować standy reklamowe? Oto dobre pytanie. Te najprostsze i najbardziej popularne można zakupić w każdej hurtowni z artykułami biurowymi. Natomiast te nietuzinkowe można zamawiać indywidualnie, opracowując wcześniej ich projekt lub wybierając gotowy wzór z katalogu.