Zastosowanie stojaków z plexi

11 maja, 2019

Reklama ma ogromną siłę, szczególnie jeśli jest dobrze zaprezentowana i wyeksponowana. W takim podejściu do tematu, pomaga natomiast wykorzystywanie stojaków z plexi, które są funkcjonalne, tanie oraz przede wszystkim łatwo dostępne.

W jaki sposób można wykorzystywać stojaki z plexi?

Tego typu stojaki mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Najpopularniejszym z nich, jest umieszczanie w stojakach ulotek reklamowych. Ich odpowiednie wyeksponowanie sprawia, że ludzie bardzo chętnie po nie sięgają i się nimi interesują. Poza tym na takich stojakach można umieszczać również plakaty, małe wizytówki, broszury itp.

Stojaki wykonywane z plexi są bezpieczne dla materiałów wykonywanych z papieru. Przede wszystkim plexi chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi. Niekiedy stojaki z poręcznymi kieszeniami są otwarte, jednak zdarzają się i takie, które mają zabudowane materiały, służące tylko do prezentacji. W takiej sytuacji nie musimy się obawiać, że coś namoknie lub zostanie zniszczone przez inne warunki atmosferyczne. Tego typu stojaki są często wykorzystywane na zewnątrz, w przypadku restauracji czy też promocji różnego typu sklepów. Stojaki z otwartymi kieszeniami są natomiast użytkowane we wnętrzach. Bardzo dobrze sprawdzają się w hotelach, w muzeach czy też w urzędach. Umieszczane są w nich ulotki informacyjne, przydatne dla osób odwiedzających dane miejsce.

Trwałość i estetyka stojaków z plexi

Stojaki tego typu mają bardzo szerokie zastosowanie, poza tym mogą chronić materiały przed czynnikami atmosferycznymi. Posiadają one jednak dużo więcej zalet. Przede wszystkim są niezwykle trwałe. Plexi jest materiałem dość elastycznym, który można lekko wyginać. Jest zatem odporny na wygięcia, uszkodzenia itp. Poza tym jego przezroczystość wpływa także na to, że nie widać na nim rys, pęknięć czy też innych drobnych wad. To natomiast sprawia, że nawet jeśli stojak jest w użyciu już wiele lat, wciąż może wyglądać dobrze i być zdatny do użytkowania.

W przypadku stojaków wykonywanych z plexi, niezwykle ważna jest także ich estetyka. Materiały, które są reklamowane, muszą być zaprezentowane w odpowiedni sposób. Przezroczyste plexi pozwala dostrzec osobie zainteresowanej każdy szczegół. Poza tym stojaki tworzone są w elegancki sposób. Mają bardzo proste kształty i minimum dodatków, dzięki czemu wyglądają klasycznie i zachęcają do obejrzenia znajdujących się w nich materiałów.

Tego typu stojaki mają również dwa dodatkowe plusy. Przede wszystkim bardzo łatwo jesteśmy w stanie utrzymać je w czystości. Wystarczy przetarcie zwykłą szmatką, by wszelki zabrudzenia natychmiastowo ustąpiły. Plusem jest także to, że tego typu stojaki są niezwykle tanie. Małe, idealne do umieszczenia na biurku, można zakupić już za kilkanaście złotych. Te w większych rozmiarach kosztują natomiast kilkadziesiąt złotych, a te największe ponad sto złotych. Ceny te są adekwatne do jakości stojaków, ich trwałości oraz funkcjonalności. W wielu firmach są one wykorzystywane na masową skalę, jako najlepsza forma wyeksponowania reklam oraz ulotek.