Dowiedz się jak oznaczyć stojak na ulotki

2 września, 2018

Logo jest jedną z największych wartości twojej firmy. Zostało wymyślone po to, aby być znakiem rozpoznawczym marki, na którą ciężko będziesz pracować. Powinieneś być dumny ze swojego logo i umieszczać go na wszystkich rodzajach materiałów promocyjnych, które mogą być w twojej firmie używane. Jednym z takich przedmiotów są na pewno stojaki na ulotki. One również mogą być doskonałym nośnikiem reklamy, która pozwoli wypromować twoją firmę w świecie i umocni jej pozycję wśród konkurencji.

 

Czy wiesz że plastikowy stojak na ulotki jest idealny pod nadruk?

 

Wszystkie plastikowe powierzchnie płaskie, znakomicie nadają się pod znakowanie firmowym logo. Również stojaki na ulotki. Do tego celu można wykorzystać kilka różnych metod znakowania. Jedną z nich jest tampondruk. Metoda polega na przenoszeniu farby za pomocą silikonowego tamponu. Ważną rolę w całym procesie odgrywają światłoczułe matryce, na których umieszczono wgłębienie odpowiadające kształtowi nadruku. Zostaje w nim umieszczona farba, która następnie zostaje zassana na powierzchnię tamponu i przeniesiona na plastikowe podłoże stojaka. Po kilku sekundach nadruk jest już suchy i na trwale związany z plastikowym podkładem.

 

Nie jest to jednak jedyna dostępna metoda znakowania

 

W zależności od rodzaju tworzywa, z którego konstrukcja jest wykonana, można na nich wykonać eleganckie znakowanie w postaci grawerowania laserowego. W odróżnieniu od wcześniej opisanej metody, nie wykorzystuje ona żadnych farb, polega natomiast na wykonania specjalnego wyżłobienia w powierzchni tworzywa, którego kształt będzie odpowiadał projektowi logo. Metoda jest szybka i gwarantuję największą trwałość znakowania.

 

Trzecia, równie ciekawa metoda aby oznakować stojak na ulotki to wykorzystanie druku sublimacyjnego. Tutaj mamy znacznie więcej możliwości niż przy obu wcześniej opisanych metodach. Przede wszystkim technika druku sublimacyjnego pozwala nam tworzyć nadruki w pełnym kolorze, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mają one bardzo wysoką rozdzielczość i doskonale wyglądają na niemal każdym podłożu. Jednym z warunków jest to, że muszą one być wykonywane na białym podkładzie, który zapewnia odpowiednią czytelność.

Jeżeli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytania, jak można oznakować logo stojaki na ulotki, zapraszamy cię do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy przekonania że na pewno znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania. Nasi specjaliści czekają na ciebie w gotowości, chętnie służąc ci swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy wybrać najlepsze metody znakowania, przystosowane do twoich potrzeb oraz interesujących cię pojemników i stojaków.